O nas

Firma WROMAX działa od 1990 roku. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie w branży meblowej i wnętrzarskiej przekłada się na szeroki asortyment, głęboką wiedzę technologiczną, znajomość potrzeb Klientów i profesjonalizm na każdym etapie obsługi.
W ciągu ponad 30 lat działalności zrealizowaliśmy tysiące projektów, od małych szaf, poprzez kompleksowe meblowanie mieszkań klientów indywidualnych aż po globalną obsługę deweloperów i biur.

Skontaktuj się z nami
ic-arrow

Nasza misja

Głęboko wierzymy, że to, jak mieszkamy, wpływa na jakość naszego życia. Doradzamy i odradzamy. Jesteśmy przy tym otwarci na potrzeby i sugestie naszych Klientów.

Meble na wymiar to rozwiązanie dla każdego.
 Dzięki szerokiej ofercie możemy elastycznie dopasować projekt do budżetu i potrzeb naszych Klientów, tworząc przyjazną przestrzeń do życia.

Nasi projektanci i montażyści indywidualnie podchodzą do każdej realizacji.  Dlatego tworzone przez nas meble na wymiar są tak wyjątkowe.

Pozwól sobie na luksus wygody w rozsądnej cenie.

Dlaczego warto nam zaufać?

Działamy na rynku od ponad 30 lat. Na koncie mamy tysiące realizacji, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i komercyjnych.

Tworzymy meble ergonomiczne, funkcjonalne i odpowiadające zróżnicowanym gustom oraz potrzebom naszych Klientów. Z naszą pomocą możesz mieszkać pięknie i wygodnie.  

Bazujemy na sprawdzonych, markowych produktach. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem marki Komandor.

Oferujemy kompleksowe usługi: profesjonalne doradztwo, projekt mebli i ich wizualizację, pomiar, produkcję i montaż mebli, a także projekty wnętrz i aranżacji meblowych.

Jesteśmy rzetelną firmą – na nasze usługi wystawiamy paragon lub fakturę oraz prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

W naszym salonie na warszawskim Ursynowie możesz zobaczyć przykładowe rozwiązania i wzorniki materiałów.

“Pełen profesjonalizm na całym etapie od zamawiania w salonie, poprzez wybór i określanie kolorów i wzorów już w domu, aż po mega dokładny montaż. Super kontakt, świetna ekipa montująca.”

Piotr

bezpłatny projekt i wycena
Pomagamy w planowaniu
Zapytaj o projekt i wycenę