Kuchnie

Kuchnia to serce domu. To nie tylko miejsce przygotowywania posiłków, ale też często centrum rodzinnego życia. Sprawimy, że będzie nie tylko piękna, lecz także praktyczna i funkcjonalna.

Nasze zabudowy kuchenne to jakościowe materiały, profesjonalny projekt i bezpieczny montaż. Zabudowa kuchenna na wymiar wykorzystuje do maksimum dostępną przestrzeń, co jest niezwykle ważne w przypadku przechowywania naczyń, przyborów kuchennych i artykułów spożywczych. Zaprojektujemy Twoje meble kuchenne tak, by gotowanie i spędzanie w niej czasu było prawdziwą przyjemnością.

Aneks kuchenny, wyspa kuchenna, AGD do zabudowy, różnorodne style: nowoczesny, klasyczny, angielski, loft czy glamour - na wszystko znajdziemy sposób. Oferujemy różnorodne wykończenia (laminaty, lakiery, akryle, spiek kwarcowy, solid surface, konglomerat, laminat kompaktowy, HPL) i praktyczne wyposażenie (cargo, magic corner, nerka, szuflady, organizery, ociekarki itp.).

Projekt kuchni dostosujemy nie tylko do wnętrza, lecz także Twoich indywidualnych potrzeb i budżetu. Realizujemy niestandardowe zlecenia. Skontaktuj się z nami, by zapytać o bezpłatną wycenę! 

Przykładowe materiały

Blat laminowany
Blat kompaktowy
Blat ze spieku kwarcowego
Blat z konglomeratu
Płyta akrylowa
Płyta lakierowana
Płyta laminowana
Ramka aluminiowa
Szkło dekoracyjne i ornamentowe
Szkło lakierowane Lacobel/Metalac